Yazılanların içeriğinin dengesiz olmasından, uzun süreli aralıklardan, kötü esprilerden, güzelliklerden, çirkinliklerden, paylaşımlardan, sessizliklerden, sorulardan, cevaplardan, fikirlerden, kendini beğenmişliklerden blog sahibi sorumludur. Bu durumdan da çok memnundur. Blog ermiş kedi cingöz ve sapsal köpek majör'e ithaf edilmiştir.

17 Şubat 2010 Çarşamba

Evrenden Torpilliyiizz

Yazmak kafamda aslında uzun zamandır ama yazmadıkça yazmayı unutuyorum sanki :)

Güzel şeyler oluyor bu hafta.. Keyif tıkır!!

Sevgililer gününden önceki gün, cumartesi, tüm gün boyunca atkı ördüm, hayatımın en hızlı, en hatasız ve en mutluluk verici örgüsü oldu (hayatımda ördüğüm 3. şey zaten :)) Hele de gün boyunca yanımda ailem varken, sohbet ederken, çikolata ve filtre kahve, şarap ve peynir çeşitli zamanlarda bize eşlik ederken... (paslanmışım, cümleleri bağlayamıyorum bile, eh, artık bu sıralar birazcık elimin pası gitsin diye bana anlayış gösterin madem :))

Sevgililer gününde, uyuşukluklar, süslenmeler, örgüyü bitirme çabaları ve sevgilimcim.. Meksikalı izleyip uyuşukluk yapıp cips yiyip meyvesuyu içip yan gelip yatmalardaydık akşama kadar.. Akşam da geleneksel sevgililer günü yemeğimiz için E&E ve H&H geldiler bize, toparlandık çıktık, geleneksel sevgililer günü mekanımıza (Bilkent Uptown) gitmek için yola koyulduk, ama bilkent kapısında bize uptown'un kapalı olduğunu söyledikleri için program değişikliği ile Ankuva Magellan'a gittik. İyi ki de öyle yapmışız! Hapur hupur yemeklerimizi yedikten, yanımızdaki canlı müzikten dolayı birbirimizi duymak için masadan uzanıp kafalarımız dip dibe şakalar komiklikler yaptıktan sonraaaaa.. Magellan bize meyve tabağı, kuruyemiş, pasta ve tatlı şarap armağan etti sevgililer günü şerefine!! mmm! şahane :))) T pastaya bayıldı, ben onun mutlu olmasına.. Çaylarımızı da içip göbeeeeimizi çıkarıp bowling'e indik, sohbet muabbet, keyiiiff :)) ve sonra ev..

Pazartesi günü mel c. bana atacağını söylediği mailı attı. Evrenden Torpilim Var kitabını okuduktan sonraki düşüncelerini, hislerini ve kararlarını özetleyen uzunca bir mail.. Ben tabi sevindirik ;) Ve her gün gelişimleri, minnet güncelerimizi paylaşmaya karar verdik.. Her gün buraya yazamayabiliyorum, üşengeçlik ele geçiriyor, ama iki kişi olunca illa ki yapılıyor bir şekilde, o yüzden çok güzel oldu. (Her günü bırak ayda 1 yazsam iyi!! :D)

Ve minnoscummm geldi!! Dün gece cıvıl cıvıl konuştuk, zaman nası geçmiş hiç hiç anlamadan, ve en ufak doyamadan!! Mine'm benim ilk blog arkadaşım, hatta kendi kulvarında tek !! O ve çevremdeki bir çok kişinin blog yazılarını seyrekleştirdiği, hatta sonlandırdığı için üzülüyorum.. Belki bu konuşma itti beni yeniden yazmaya uzun uzun :)

Uzun yazınca da pek okunmuyor değil mi ;)

Bu aradaaa, Evrenden Torpilim Var kitabının yazarı Aykut'un eşi Esra, geçen hafta sonu Ankara Yogaşala'da Kundalini eğitimi verdi, çok keyifli, aydınlatıcı ve ilerletici bir deneyim oldu! Yaptığımız hareketlerin bulunduğu sayfaların fotokopisini hepimize dağıttı, sabahları biraz erken kalkıp yapmayı çok istiyorum düzenimi oturtursam!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Teşekkürler! Thanks! Grazie! Danke! Tack! Merci! Misaotra! Gracias!