Yazılanların içeriğinin dengesiz olmasından, uzun süreli aralıklardan, kötü esprilerden, güzelliklerden, çirkinliklerden, paylaşımlardan, sessizliklerden, sorulardan, cevaplardan, fikirlerden, kendini beğenmişliklerden blog sahibi sorumludur. Bu durumdan da çok memnundur. Blog ermiş kedi cingöz ve sapsal köpek majör'e ithaf edilmiştir.

22 Mayıs 2009 Cuma

Bir garip yazı

Uzun bir aradan sonra yeniden merhabaa! :)
Şu anda bir yandan da ghost whisperer izlediğim için bu yazı bir buçuk aydan sonra bulmayı beklediğiniz güzel ve akıcı yazı olmayacak olabilir... Özellikle de heyecanlı bir bölüm olması ve benim blog yazma yeteneğimin biraz paslanmış olması bu durumu daha da zorlaştırabilir..
Evet.. Reklamları bekleyelim ;)
..........................................................................................................................................................
veee işte geri döndük!
Bu sıralar işsiz olmaktan sıkıldığım için başıma sardığım çeviriler ile uğraşıyorum. Neredeyse her zaman yapılması gereken ilginç bir çeviri oluyor ve aralarda da bilgisayar başında olmak istemiyorum..
Uf, bu yazı mektup havasında gidiyor çok feci, ama gerçekten nasıl blog yazılır unutmuş durumdayım :))
Havalar ısındığından beri keyfim de çok yerinde.. Atoml'la yuvarlanıp duruyoruz çimlerde, dondurma yiyorum bol bol, mülakatlara gidiyorum orda burda, yeni bişiler öğreniyorum.. En çok da tasarım topluluğuna gitmekten keyif alıyorum! (veee işte ilkokul! en seeevdiğim şeeeeyy....)
Ah! Bu arada! İleride bakıp hatırlamak için not: Ayakkapılarım, koooğpeğim veeeeeeeğ.... Adriana Lima doritos reklamı!
Bu yazıyı burada kesiyorum, çok karman çorman oldu! Aslında bu resimde hayatımın gidişatının ne kadar renkli ve dolanık olduğunu çizmiştim ama daha ziyade yumak gibi karman çorman yazım için olabilecek en iyi resim oldu!...
Sevgiler..
Daha mantıklı yazılarda görüşmek üzere!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Teşekkürler! Thanks! Grazie! Danke! Tack! Merci! Misaotra! Gracias!