Yazılanların içeriğinin dengesiz olmasından, uzun süreli aralıklardan, kötü esprilerden, güzelliklerden, çirkinliklerden, paylaşımlardan, sessizliklerden, sorulardan, cevaplardan, fikirlerden, kendini beğenmişliklerden blog sahibi sorumludur. Bu durumdan da çok memnundur. Blog ermiş kedi cingöz ve sapsal köpek majör'e ithaf edilmiştir.

20 Ekim 2010 Çarşamba

Kuzey Işıkları

Aylardır çok düzenli yazıyormuş taklidi yapıp, kaldığım yerden devam etmeye karar vermiş bulunuyorum..

Arada geçen zamanlar, ve muhtemelen araya girecek zamanlar için hayalgücünüzü kullanmakta özgürsünüz.. Tabi bu noktada yemek yapmakta ve çizimde ne kadar ilerlediğimi de hayal gücünüzde iyice abartabilirsiniz, pozitif düşünceleriniz bana baklava yapımı ve perspektif çizim olarak dönecektir diye inanıyorum! :)

Bugün, ya da bu gece demek gerek, Aurora Borealis, yani Kuzey Işıkları'nı görme ihtimalimizin hiç de fena olmadığı bir gün olduğu için gecenin bir vakti hemen yakınımızdaki Nydala Gölü'ne gidiyoruz (nerdeyse okulcanaktan :))

Geçen cuma da şansımızı denemiştik ama sonucunda kuzey ışıkları yerine kullanılamayacak kadar donmuş el ve ayak parmakları sonlandırmıştı geceyi.. Bizden sonra yeniden Cumartesi günü deneyenlerin çektiği fotolardan birini de aşağıda bulabilirsiniz!
Daha güzelleri bugüne olsun diyip, en salçalısından (bkz:domates almaya üşenmek) enfes bir bulgur pilavı yapmaya gidiyorumm!! :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Teşekkürler! Thanks! Grazie! Danke! Tack! Merci! Misaotra! Gracias!